ВАШ HUSETLAB

Husetlab - це компанія, яка дотримується концепцій сталого розвитку і гармонійного співіснування з природою, де будинок - не регламентоване кількість квадратних метрів, а глибока філософія комфортного життя.

Для нас, житло - це не просто квадратні метри, в яких живе людина: це простір, який надихає, дає сили на власні звершення, сприяє емоційний і фізичної рекреації, і додає те відчуття комфорту і щасливого спокою, яке скандинави називають "Hygge".

Компанія HUSETLAB відповідає вже восьми Цілям Стійкого Розвитку і не планує зупинятися на досягнутому.

ЦІЛІ СТАЛОГО РОЗВІТКУ

HUSETLAB – це родина. Ми піклуємось про фізичне та ментальне здоров’я кожного, створюючи для цього комфортні умови праці, слідкуючи за емоціональним станом впродовж дня та проводячи планові тренінги і медичні огляди, для профілактики різних захворювань. Від стану фізичного та емоційного здоров’я співробітників у компанії залежить все, тому наша першочергова відповідальність зробити так, аби усі відчували себе якнайкраще.
Застарілі шовіністичні формули не працюють у  HUSETLAB. Ми не розділяємо команду за гендерною ознакою, надаючи права та обов’язки лише чоловікам або лише жінкам. Сьогодні, половина нашої команди – жінки, а усі рішення та ідеї приймаються відповідно до гендерної рівності. Якщо компетентність, екологічна усвідомленість та готовність людини працювати відповідають нашій філософії, ми привітаємо її у нашій компанії, незважаючи на стать, вік та інше.
Чиста вода – це основна потреба людини, яка повинна бути у вільному доступі для всіх. На планеті є достатня кількість прісної води, однак через погану інфраструктуру, інвестиції та планування, щороку мільйони людей – більшість з них діти – помирають від хвороб, пов’язаних із недостатнім водопостачанням, санітарними умовами та гігієною. Стале управління водними ресурсами, безпечні санітарні умови та доступ до питної води мають важливе значення для розблокування економічного зростання та підвищення продуктивності праці, і забезпечують значні переваги для існуючих інвестицій у охорону здоров’я та освіту. Наша компанія відповідально відноситься до збереження водних ресурсів, надаючи належні санітарні умови співробітникам та оберігаючи водні екосистеми під час будівництва, що можуть, таким чином, забезпечити очищення води та стандарти якості води.
Наша компанія ставить екологічне питання на перше місце і постійно вивчає інноваційні шляхи його вирішення. Не дивлячись на те, що ми не виробляємо носіїв альтернативної енергії, ми займаємося будівництвом виключно енергоефективних будинків, що допомагає не лише зменшити техногенний вплив на навколишнє середовище, а й знизити витрати на будівництво та експлуатацію. Завдяки використанню в наших проектах низки поновлюваних джерел енергії, ці будівлі можуть бути абсолютно автономними, а енергоефективність та збільшення використання відновлюваних джерел сприяють зменшенню кліматичних змін та зниження ризику стихійних лих.
Головний ресурс нашої компанії – люди. Ми надаємо їм змогу розкривати свій потенціал, проявляти свої найкращі уміння та втілювати найсміливіші ідеї, надаючи гідну зарплату (відповідну компетентності кожного окремого співробітника), комфортні умови праці, сучасні навчальні курси підвищення кваліфікації та можливості для кар’єрного росту. Завдяки лояльному відношенню до працівників, наша компанія є прикладом стабільності та постійного економічного зростання, яке має стати позитивною силою для всієї планети. Ось чому ми повинні переконатися, що фінансовий прогрес створює гідні та якісні робочі місця, не завдаючи шкоди навколишньому середовищу та, за допомогою захисту трудового права, назавжди зупинити сучасне рабство і дитячу працю.
Швидка урбанізація, демографічна криза та підвищений рівень бідності сприяє масовому переселенню сільського населення у міста у пошуках кращого життя, стабільної роботи та великої кількості можливостей. Це спричиняє низку незворотних подій, що критично впливає на загальний розвиток міст та забезпечення їхнього економічного і екологічного розвитку. Наша компанія підтримує ініціативу розвитку населених пунктів і наша головна ціль – надання безпечного, економічно доцільного та енергоефективного житла, з рівним для всіх доступом до основних послуг, енергії, транспорту тощо. Таким чином, ми прагнемо подолати проблеми, з якими стикаються міста, способами, що дозволяють їм продовжувати процвітати та зростати, одночасно покращуючи використання ресурсів та зменшуючи забруднення і  бідність.
Наша компанія відповідально відноситься до споживання енергії і саме тому, ми займаємось виключно енергоефективним житлом, яке може бути абсолютно автономним, якщо використовувати в ньому альтернативні джерела енергії. Стале споживання та виробництво – це сприяння ресурсо- та енергоефективності, стійкій інфраструктурі та забезпеченню доступу до основних послуг, зелених та гідних робочих місць та кращої якості життя для всіх. Реалізація цієї цілі допомагає світові досягти загальних планів розвитку, зменшити майбутні економічні, екологічні та соціальні витрати, посилити економічну конкурентоспроможність та зменшити бідність. А наше сприяння втіленню цієї цілі є першочерговим завданням компанії.
Боротьба зі зміною клімату є головним завданням людства на найближчі 11 років. Для зменшення шкідливих викидів, що спричиняють руйнування озонового шару та підвищення рівню метану в атмосфері, більшість населення Землі повинна перейти на відновлювані джерела енергії та прийняти ряд інших заходів, які дозволять зменшити техногенний та антропогенний вплив на тонкий захисний шар нашої планети і підвищити адаптивність людей до небезпечних стихійних лих. Компанія Екопан, з якою ми співпрацюємо на постійній основі, має сертифікат ISO 9001 та є безвідходним виробництвом, що не викидає шкідливих речовин в атмосферу. Завдяки цьому, наша компанія сприяє гальмуванню наслідків забрудненого середовища планети, сповільненню невідворотних кліматичних змін та створенню адаптивності до небезпечних явищ.
Ліси охоплюють 30 відсотків поверхні Землі. Окрім забезпечення продовольчої безпеки та притулку, вони є ключовим фактором у боротьбі зі змінами клімату та захистом біорізноманіття. Щорічно втрачається тринадцять мільйонів гектарів лісів, тоді як наполеглива деградація засушливих земель призвела до опустелювання 3,6 мільярда гектарів. Компанія HUSETLAB шанобливо відноситься до усіх екосистем і під час будівництва не спустошує лісові масиви, не вирубує дерева та не порушує гармонійний розвиток біорізноманіття регіону. Всі наші ділянки обираються з урахуванням захисту навколишнього середовища і біорізноманіття та використовуються раціонально, створюючи штучну природну екосистему у складі існуючої.
Для успішної програми сталого розвитку потрібні партнерські відносини між урядами, приватним сектором та громадянським суспільством. Ці інклюзивні партнерські стосунки, побудовані на принципах та цінностях, спільному баченні та цілях, що ставлять людей та планету в центр, потрібні на глобальному, регіональному, національному та місцевому рівні. Команда HUSETLAB співпрацює з багатьма компаніями, студіями та товариствами для досягнення сталого розвитку планети. Партнерські відносини розвивають можливості компанії, дарують нові горизонти для вивчення та покращують кінцевий продукт, завдяки завжди новому баченню, інноваційним рішенням і ідеям.

Генеральний директор

Ольга Романенко

HUSETLAB - МОЯ ІСТОРІЯ

У 2006 році я закінчила Київський Університет Будівництва та Архітектури і взяла участь в конкурсі на отримання стипендії за Магістерської програми в Королівському Технологічному Університеті в Стокгольмі. Мені пощастило, я пройшла конкурс.

Проживши у Швеції рік і подорожуючи по Скандинавії, я на все життя закохалася в їх дизайн, в вміння шведів, данців і норвежців створювати максимальний комфорт у своїх будинках, використовуючи мінімальну кількість речей.

За останні 6 років роботи в приватному житловому будівництві я зустріла багато однодумців, і з деякими з них ми створили унікальні проекти, де переплетені сучасні досягнення будівельних та інженерних технологій, вишуканий смак і знання ергономіки життя сучасних людей.

Ми об'єднали в команду всіх перевірених роками проектантів, підрядників, постачальників, навчили найкращих проектних менеджерів для того, щоб створити абсолютно унікальний продукт для будь-якої сім'ї, яка планує обзавестися житлом.

Ми проектуємо й будуємо будинок виходячи характеру його майбутніх господарів, застосовуємо сучасні технології та останні тренди в дизайні. Створюємо те місце, в яке хочеться поспішати кожен день після роботи і зустрічей, у якому множиться щастя і любов!

Знайомтеся, HUSETLAB - Ваш унікальний будинок за 6 місяців, який цінує ресурси Землі, в рамках очікуваного бюджету. І ніяких «непередбачених витрат»!

HUSETLAB СЬОГОДНІ ЦЕ :

 • нова назва сучасного та стильного життя, заснована на 11-ти річному досвіді в сфері будівництва енергоефективних будинків.

 • це команда прогресивних і талановитих інноваторів в сфері ергономіки приватного заміського життя. Наша команда не просто займається будівництвом будинків, ми розвиваємо енергоефективну технологію будівництва в комплексі з інженерією і дизайнерським наповненням кожної зони Вашого будинку.

 • інженерна група, яка постійно вивчає і впроваджує інноваційні технології і матеріали, тому ми використовуємо найсучасніші та ефективні рішення для досягнення найбільш збалансованих по функціоналу і бюджету рішень для Вашого будинку.

  Компанія будує виключно енергоефективні будинки, а це значить, що Ви будете жити в гармонії з природою, оберігаючи ресурси нашої планети і примножуючи свої статки, так як економія на створенні затишного клімату в таких будинках сягає 7-8 разів в порівнянні з традиційними технологіями будівництва будинків .

  Завдяки ідеям сучасних архітекторів, нашим знанням, досвіду та стабільності ми створили команду Husetlab, щоб об'єднати професіоналів-однодумців зі сфери архітектури, будівництва, інженерних рішень, декору та проектного менеджменту, щоб реалізовувати проекти будь-якої складності на високому рівні.

  Ми працюємо з архітектурними студіями і в колаборації з ними реалізуємо «під ключ» не просто вдома, а простору Вашого індивідуального стилю життя, які повністю відображають Ваші переваги і уявлення про комфорт.

  Ми знаємо все про необхідну функції житла! Житло - це не просто місце для повсякденного життя Вашої сім'ї, житло - це сили для натхнення, відновлення і щастя.

НАШІ ПРОЕКТИ

Виберіть свій проект будинку, який відповідає Вашому стилю життя.

Бажаєте бути власником розумного та теплого будинку?